Völkl Kendo Flat Kayak

Völkl Kendo Flat Kayak (VÖLW13K010139C9)

Marka : Völkl
Tedarikçi : Kar Spor
Fiyat : ₺2.872,88  + KDV
KDV Dahil : ₺3.390,00
₺307,02 'den başlayan taksitlerle

Völkl Kendo Flat Kayak * Uzunlukları : 163 cm , 170 cm , 177 cm , 184 cm

 


* Çapları :       18,5       20,5        22,6        24,6

 


* Boyutları :     126 - 89 - 110

 


* Zemin Yapısı : %70 pist , %30 toz kar 

 


* Kullanım alanı : Freeride 

 


* Yetenek seviyesi : Profesyonel - Uzman


                                  

 

* Temel yapısı : Multi Layer Woodcore Light ; Völkl freeskiing serbest stil kayak modelleri iki farklı ahşap yoğunluğa sahiptir, Temelinde birçok katmanlı ahşap bulunmaktadır.

 


* Bağlama bölgesinde yoğun ve sıkı yapıda ahşap bileşenler kullanılır, Kayağın geri kalanına hafif ve yumuşak ahşap uygulanır.

 


* Daha sıkı ve yoğun ahşap bağlamanın çıkmasını önler, Vidaları daha sıkı ve güvenli tutar.

 


*  Bu esnek model istenen performansa bağlı olarak, Her kayak modeli için özel olarak tasarlanmıştır.

 


* Teknolojileri : Power Construction , Powered by Titanium 

 


* Power Construction : Güçlü Yapı, Völkl'ın en uzun soluklu temel yapısıdır, Power Construction teknolojisi özel hazırlanmış dikey yan duvarları bir turnike kutusu kullanarak burulma ve vibrasyonun önlenmesini sağlamaktadır.Yarış kayaklarının yanı sıra tüm Freeskiing serbest stil modellerde de kullanılan bu çok yönlü yapı teknolojisi muazzam kavrama, istikrar ve yumuşak bir sürüş sağlar.

 


* Powered by Titanium : Titanyum ve Alüminyum alaşımlar Völkl kayak tasarımının bir parçasıdır.Bu metallerin gücü, hafif ve esnekliği kayak yapımında kullanılmak için idealdir.Titanyumun zararlı vibrasyon ve titreşim frekanslarını emerek yok ettiği mühendisler tarafından onaylanmaktadır. Völkl öncülüğü, Titanium ve Alüminyum teknolojilerini koleksiyonun seçkin yüksek performanslı modellerinde kullanarak üstün Süspansiyon, İstikrar, Kenar kavrama ve Pürüzsüzlük sağlamaktadır.

 


* Rocker yapısı : Tip Rocker ; Kayağın ön ucu (Tip Rocker) geri kalan profil klasik (Camber) kombinasyonu ile tasarlanmıştır.Tip Rocker Erken yükseliş ucu koşullar ne olursa olsun dönüşlere kolay ve pürüzsüz giriş sağlar.Daha az enerji harcayarak iyi performans ve dönüşler sağlanır.


X