Rome Lo-Fi Rocker Kadın Snowboard

Rome Lo-Fi Rocker Kadın Snowboard (ROME-18SB3502101STD)

Marka : Rome
Tedarikçi : Kar Spor
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺3.127,12  + KDV
İndirimli : ₺2.188,90  + KDV
KDV Dahil : ₺2.582,90
₺233,92 'den başlayan taksitlerle

                                                                                                                     Rome Lo-Fi Rocker Kadın Snowboard
 
 

Freepop Rocker - Kurulun ortasındaki düz kamber, süper çok yönlü bir his ve tepki yaratmak için burun ve kuyruktaki rocker ile birleşir . Düz kamber zon stabilite ve yönsel tepki verirken, taşlanmış burun ve kuyruklar her türlü karda süper baskı ve oynaklık verir. Sağlam tüm-dağ serbest stil performans ile yaratıcı hile seçimi dengelemek isteyen biniciler için harika.


Esnek


Tepki Değerlendirme - 7 (1 Soft - 10 Stiff)


Gerçek bir ikiz snowboard şekli, geçiş yapmak ve bazı hileler yapmak isteyen sürücüler için idealdir. Burun ve kuyruk aynıdır ve esneklik, levhanın tamamı boyunca eşit olarak dağıtılır. Gerçek ikizler mükemmel simetriktir.


Çekirdek:Pop Core Matrix - Düşük yoğunluklu ahşabın iki bölgesiyle hafifliği, tepkileri ve gücü dengeleyen her şey performans. Günlük yaşam dengesi ve hafiflik dengesi, bu işe gitme tasarımı, öncelikle daha hafif bir ahşap türünün iki bölgesi olan duyarlı, güçlü ahşaptan yapılmıştır.


Laminatlar:StraightBiax Laminat - Eğlenmek için bu laminatın 90 derecelik fiber içermesi


HotRods | Bambu Tek Barrel - Merkez hattında tek bir bambu çubuk, ollie popu ekleyerek, diğer kısımların normal olarak esnek olmasını sağlar. Roma değirmenleri, neredeyse her panoda yer alan kanalları, daha fazla pop ve daha fazla güç için ince karbon, cam ve bambu çubukları oluşturup entegre ediyoruz. TurboRod Teknolojisinde olduğu gibi, belirli alanlara güç sağlamak için panolara HotRod'ları yerleştiriyoruz. Hem TurboRod hem de HotRod Teknolojilerinde bulunan tek bir varil karbon, cam veya bambu, freeride kenarı tutuşunu arttırmak için istenmeyen bir burulma gücü olmadan, kartın merkez hattında daha fazla pop sağlar.


Arazi:Freestyle, All-Dağ


Yetenek Seviyesi:Orta-İleri


Rocker Tipi:Rocker / Düz / Rocker


Şekil:gerçek ikiz


Flex Değerlendirme:Sert

 

Bağlama Dağı Deseni:2x4


Çekirdek / Laminatlar:Bambu, Ahşap

 

Cinsiyet
Kadın
Benzer Ürünler
X