Rome Libertine SRT Snowboard Botu

Rome Libertine SRT Snowboard Botu (ROME-18BT30210700924)

Marka : Rome
Tedarikçi : Kar Spor
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺2.583,33  + KDV
İndirimli : ₺1.808,24  + KDV
KDV Dahil : ₺1.952,90
₺176,87 'den başlayan taksitlerle

Rome Libertine SRT Snowboard Botu

 

*        Pro FIT AEGIS'li Köpüklü Yatak - Uygun bir tabanlık, uygun madalyonun her iki tarafının da olması için çok önemlidir - rahatlık için destekleyici bir uyum ve yanıt için sabit bir uyum. Roma'nın FIT Köpük Yatakları, hem kemerinizi destekleyen hem de ayağınızı yerinde tutan çok yoğunluklu 3D yapılar kullanır. Roma ayrıca, topuktan darbe emilimi için yastıklama eklemek için D30 Deceit ve Poron'u kullanıyor.

 

*        3D Kalıplanmış Kabuk Dil - Roma, çizme dili için EVA'yı bir 3D şekline sokarak, hem düzgün bir önyükleme esnekliği sağlar hem de esnekliğin 100 gün süren dağların ardından haşhaş kalmasını sağlar. Sıfır dikişleri olan hassas bir köpükten üretilen 3D şekli, enerjiyi yüklediğinizde yeniden yükselen esnek bir desen oluşturur. Sonuç, panonun kenarlarına güç veren ve bir sonraki dönüş için doğru yerde olmak üzere geri seken bir dildir.

 

 

*        Kalıplanmış dayanak

 

*        Ayak Bileği Flex Bölgeleri

 

 

*        Performans 1: 1 sürer

 

*        Astar :Ayak Bölgesini Genişlet - Daha fazla konfor ve sıcaklık için farklı ayak uzunluklarına göre ayar yapın.

 

 

*        Isı Kalıplanabilir Performans Köpük Yapısı - Isıtın , dantel yapın ve ayağınıza özgü bir uyum yaratın.

 

*        Topuk Tutuculu QuadZone Astar - Ayağınızın farklı bölgeleri için farklı yoğunluklarda ve ayağı iyi zamanlar için kolayca yerleştirmenizi sağlayan alt bacak; Topuktaki yönsel kumaş, yanıt için ayak stabilitesini arttırır.

 

 

*        PowerStrap - Üstün performansı kilitlemek için astarın üstündeki kayış.

 

*        Pro FIT Astar

 

*        Bağcık sistemi: Boa® HeelLock Harness - Kabuk dilinin ayak bileği bölgesinden geçen bir desen, üst manşetin dışına yerleştirilmiş bir makara ile, böylece gün geçtikçe bağlama gücünü modüle edebilirsiniz.

 

 

*        Vibram ile Griplite Taban ECOSTEP - Roma, snowboard için hafif bir dış taban tasarımı için Vibram ile birlikte çalıştı. Vibram IceTrek.2, en sağlam kauçuklarıdır ve Roma, hem çekişi hem de hafifliği optimize etmek için hedeflenen alanlarda kullanır. Roma, tabanın tepeden tırnağa kalmasını sağlarken tabanın yana doğru bükülmesine izin vermek için V-Rod konseptine benzer bir esnek kanal yerleştirdi. Son olarak, çivili çekiş sağlamak için daha sert kavrama uçlarında uzanırlar.

 

Ek özellikler

 

 

*        SkateCuff 3D - Roma, ayağınızı rahatça yerinde tutmak için üç boyutlu bir topuk cebi oluşturur.

 

*        Kayış Tutuş ve Dayanıklılık için Ayağa Doğrudan Baskı Kauçuk

 

 

Benzer Ürünler
X