Rome Folsom Boa Snowboard Botu

Rome Folsom Boa Snowboard Botu (ROME-18BT3211070435)

Marka : Rome
Tedarikçi : Kar Spor
Fiyat : ₺2.768,52  + KDV
KDV Dahil : ₺2.990,00
₺270,79 'den başlayan taksitlerle

Rome Folsom Boa Snowboard Botu

 

*        Esnek:   Aynı med / sert esnek, çizgisindeki daha agresif tahtalarla daha iyi çalışır.

 

 

*        Topuk Tutma:   Oldukça sağlam bir topuk tutuşu var ve hiçbir sorunum yok ama topuk topuğu dünyasında sık sık sorun yaşamadım. Bunu yaparsanız, ayak bileği etrafında daha fazla BOA olan bir BOA önyüklemeyi tercih edebilirsiniz.

 

 

*        Ayarlanabilirlik:   Ayrı bir üst ve alt a sahip olduğundan, ayarlanabilirlik Burton ile Speed ​​Lace'e benzer. Bu, üst kısmının sevdiğim ayak bileği üzerine bindirmeden kranklanabileceği anlamına geliyor. Bazıları, topuk kaldırma problemleri varsa, üst ve alt ayak bileğini aşağı krank gibi. Eğer ayrı bir üst / alt ayarlanabilirlik isterseniz, bu önyükleme çalışabilir.

 

 

*        Esneklik Tutma:   Bu Roma'nın nasıl sürdüğünü bilmiyorum ama önceki Roma botlarını gördüm. Yaklaşık 20 gün sonra onların ayak bileği etrafındaki ve diğer yerlerde kırılmaya başladığını görebilirsiniz. 2014 Roma Folsom'un kabuğu geçmiş yıllardan daha iyi görünüyor ama kesin olarak söyleyemem. Ayak bileği içindeki eklemlenmeyi de seviyorum.

 

 

*        Yanıt:   Bu botları tanımlayabilmemin en iyi yolu, cevap veren olmaları ama Burton Driver X gibi süper hızlı tepki vermemeleridir. Burton Imperial ve Burton Driver X arasında olan çizme gibi türlerdir. Roma'daki birçok kişi Burton'dan geldi ve benzer bir form ve hisleri var.

 

 

*        Çekiş:   Oldukça iyi çekiş. Tek kalıplı EVA tabanlarının büyük bir hayranı değilim. EVA'yı severim ama daha iyi çekiş ve daha uzun süre dayanıklılık için aralarında çok fazla katı lastik var. EVA çabuk aşınır ve diğer botların lastikten topuktan tırnağa yaptığı çekişi yoktur. Folsom, EVA ile kaldırım / kar / tahta arasında uzun bir yürüyüş veya rahatça geçen bir yürüyüş veya rahat bir yürüyüş yapmamı sağlayacak kadar lastik kullanıyor.

 

 

*        Şok Emilimi:   Her zaman olduğu gibi gerçekten katı şok emilimi.

 

 

*        Ayakizi:  Gerçekten diğer botlarla karşılaştırmayı alamadım, bu yüzden burada meydana gelen azaltma konusunda% 100 değilim, ancak eski modellerde olduğu gibi, boyut küçültülmüyor ve dıştan bir Burton'dan daha büyük Çizme.

 

 

*        Açma ve Kapama Kolaylığı : BOA botlarının çıkarılması oldukça kolaydır ve ne kadar sıkı olmasını istediğinizi biliyorsanız 2'ye girmeniz oldukça hızlı olabilir. Genellikle BOA ile yanlışlıkla fazla sıkar ve kendimi tekrar tekrar gevşeme ve sıkma olarak bulurum. Bu yüzden neredeyse hızlı dantel kadar hızlı olabilirler ancak bazen daha uzun sürebilir. Onları gerçekten süper hızlı gördüm ama daha sonra onları sıkılaştırma konusunda geleneksel dantelden daha uzun sürdüğünü gördüm.

 

 

*        Sonuçta Roma Folsomu, cevap aralığında fiyat için kötü bir başlangıç ​​değil. Konforlu ve Burton çizme bir hantal BOA sürümü gibi birçok şekilde hissediyor.

 

 

Benzer Ürünler
X