Picture Organic Brandson Erkek Snowboard Montu

Picture Organic Brandson Erkek Snowboard Montu (SMT015PIC8)

Tedarikçi : Kar Spor
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺1.194,44  + KDV
İndirimli : ₺836,02  + KDV
KDV Dahil : ₺902,90
₺107,24 'den başlayan taksitlerle
Picture Organic Brandson Erkek Sweatshirt

 
* Erkekler için Brandson kayak ceketi ile RESİM marka modern, sportif görünüme sahip ve nemli koşullarda sırasında bile kuru tutacak.

* Yaratılan Kuru-Fit teknik malzemenin , bu ter ortadan kaldırırken elementlerden koruma mükemmel bir düzeyi sağlar. 

* Hava durumuna ya da gününüzü karakterize eden faaliyet yoğunluğuna bakılmaksızın, performansınıza konsantre olabilmeniz için her koşulda kuru kalacaksınız. Optimum ve kişiselleştirilmiş bir havalandırma için vücudun tüm kilit alanlarında hava delikleri vardır.

* Bu ceket eğlenceli, modern bir görünüme sahiptir ve önde taşımak için geniş bir fermuarlı cep dahil, yüksek performanslı bir kayak ceketi tüm özelliklerine sahiptir. senin eşyaların. 

* Ceket ayrıca entegre bir boyun ısıtıcıya sahiptir 

* Kötü hava koşullarında yüzün maksimum korunması için, bel ve bilekler optimum ayarlanabilirlik, etkin koruma ve stres altında iyi performans için elastik hale getirilmiştir.

* Tüm Picture ürünleri gibi, perflorlu kimyasal işlemlerden arındırılmış garantilidir ve eko-sorumlu bir DWR su geçirmez işlem içerir , böylece performans ve çevreye saygı arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız.

TEKNİK BİLGİ :
* Dry Fit Teknolojisi: Polyester ve Pamuktan oluşan teknik bir malzeme. Her koşulda kuru kalmak için su geçirmezlik ve terleme tahliyesi.

* Havalandırma ara parçaları

* Önde büyük fermuarlı cep

* Entegre boyun ısıtıcı

* Ayarlanabilir bel ve başlık

* Çevre dostu DWR uygulaması

* Kompozisyon:% 100 geri dönüştürülmüş PES

Cinsiyet
Erkek
X