Ödeme Seçenekleri
 

Kredi kartı ödemelerinizde;
Axcess, Bonus, Maximum, Card Finans, World, Asya Card ve Paraf kartlara 12 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Ödemenizi peşin fiyatına 2 taksite kadar yapabilrisiniz. 3. Taksitten itibaren banka tarafından komisyon yansıtılmaktadır, bu bilgiler tüm ürünlerin altındaki mevcuttur.

Havale /EFT ile ödemelerinizde;
Sitemiz üzerinden Havale/Eft yöntemini kullanarak sipariş verebilirsiniz. Ödeme yöntemini Havale/Eft ile Ödeme seçerek siparişi tamamlamanız yeterli olacaktır. Toplam ödemeniz gereken tutar bu aşamalarda otomatik olarak görünecektir. Siparişinizi tamamladıktan sonra, aşağıdaki hesap numaralarımıza ödeme yapmanız yeterlidir. Ayrıca işlemi hızlandırmak için Hesabım sayfanızdan Havale Bildirim Formunu doldurabilirsiniz

Havale / EFT yapmak için hesap numaralarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Website Güvenliği

SSL Sertifakımız
Sitemiz tüm güvenilir online alışveriş sitelerinde mevcut olan, yüksek şifre korumalı SSL sertifikasına sahiptir. Ödemeleriniz dünya standartlarındaki bu sistem ile güvenlik altına alınmış olmakta, tüm veri bilgileriniz sadece bankayla sizin aranızda olmaktadır.

3D Secure
Sitemizde 3D Secure güvenlik sistemiyle çok daha üstün bir koruma altında alışverişlerinizi tamamlarsınız. Bu sistemde kredi kartı bilgileriniz yeterli olmamakta, bankanıza kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden istenen şifreyle ikinci bir güvenlik taramasına tabi tutulursunuz.

PAYTR
Sistemimize ait kredi kartı alt yapısı, onlarca üllkemizdeki tüm büyük sitelerde güvenle kullanılmakta olan PayTr’ye aittir. PayTr, standart güvenlik önlemlerinin üstünde, özel dolandırıcılık tespiti üzerine yoğunlaşmış ve tüm müşterilerine en güvenli online alışveriş alt yapısını sunmaktadır.