Kargo Ücreti 

250TL ve üzeri siparişleriniz, ücretsiz olarak gönderilmektedir. 250TL altı siparişleriniz için kargo ücreti sabit olarak 7TL'dir ve sipariş aşamasında sistem tarafından  eklenecektir. Gönderim yapılan anlaşmalı kargo firması tedarikçinin anlaşmalı olduğu kargoya göre değişmektedir. Gönderi sonrası bilgiler paylaşılmaktadır.

Gönderim Süresi ve Teslimat
Kargoya teslim süresi, tedarikçi performansına göre 1 ile 7 iş günü içerisindedir. Sistem otomatik olarak ilk iş günü ürünün gönderilmesi üzerine kurulmuştur, bunun için elimizden geleni yapmaktayız. Fakat acil gönderilerinizin garantisi olmadığını hatırlatır ve sipariş verirken bu süreci göz önünde bulundurmanızı öneririz. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, bulunduğunuz ile göre 24-48 saat içerisinde  size ulaşacaktır.

Sipariş Durumu ve Kargo Takibi
Siparişlerinizin durumunu site içerisindeki “Hesabım” sayfanızdan kontrol edebilir ya da bize info@enextreme.com üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza SMS ve e-posta ile ulaştırılacak kargo takip koduyla siparişinizi takip edebileceksiniz. Lütfen sistemde kayıtlı mobil telefon numaranızın ve e-posta adresinizin doğru olduğunuz kontrol ediniz.