Kargo Ücreti 

Sitemizde tutar sınırı olmaksızın ücretsiz kargo ile gönderim yapılmaktadır. Bazı markalar veya ürün gruplarında, kargo ücreti olabilmektedir, bu gibi bir durumda sistemsel olarak sipariş aşamasını tamamlarken belirtilecektir. Ayrıca beklenmedik bir şekilde kargo firmaları vb. sebeplerle sürpriz bir kargo ödemesiyle karşılaşırsanız, ilgili gönderinin dekontunu isteyiniz ve lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gönderim Süresi ve Teslimat
Kargoya teslim süresi, tedarikçi performansına göre 1 ile 7 iş günü içerisindedir. Sistem otomatik olarak ilk iş günü ürünün gönderilmesi üzerine kurulmuştur, bunun için tedarikçilerimiz ve bizler elimizden geleni yapmaktayız. Fakat acil gönderilerinizin garantisi olmadığını hatırlatır ve sipariş verirken bu süreci göz önünde bulundurmanızı öneririz. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, bulunduğunuz ile göre 24-48 saat içerisinde size ulaşacaktır. Gönderim yapılan anlaşmalı kargo firması tedarikçinin anlaşmalı olduğu kargoya göre değişmektedir. Gönderi sonrası bilgiler e-posta/sms vb. şekilde kısa sürede paylaşılmaktadır.

COVID-19 UYARISI

Yeni tip Corona Virüs sebebiyle, tüm kargo firmalarında gecikmeler yaşanabilmektedir.

Siparişlerinizin kargoya teslimatı için elimizden geleni yapmaktayız. Kargoya teslimat süresi 1-5 iş günü içerisinde genelde gerçekleşmektedir. Kargoya ürünlerinizin teslimi sonrasında, siparişinizin size ulaşma sürecindeki tüm sorumluluğun kargo firmalarına ait olduğunu hatırlatırmak isteriz. 
 

Sipariş Durumu ve Kargo Takibi
Siparişlerinizin durumunu site içerisindeki “Hesabım” sayfanızdan kontrol edebilir ya da bize [email protected] üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza SMS ve e-posta ile ulaştırılacak kargo takip koduyla siparişinizi takip edebileceksiniz. Lütfen sistemde kayıtlı mobil telefon numaranızın ve e-posta adresinizin doğru olduğunuz kontrol ediniz.