Elan Ibex 84 Tur Kayağı

Elan Ibex 84 Tur Kayağı (ELAW17-ADNDBH1715S)

Marka : Elan
Tedarikçi : Kar Spor
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺2.279,66  + KDV
İndirimli : ₺1.595,68  + KDV
KDV Dahil : ₺1.882,90
₺170,53 'den başlayan taksitlerle
Elan Ibex 84 Carbon Tur Kayağı

 

* Performans, çıkışta hafif ve hızlı ancak iniş sırasında sabit ve sağlam olacak şekilde tasarlanmış olan Ibex 84 Carbon' da teknolojiyle buluşuyor.Arzulanan bir şey bırakmayan evrensel bir tur kayağı.Dağlar ikinci evinizse ve çıkış iniş kadar eşit derecede önemliyse, Ibex 84 Carbon göreviniz için mükemmel bir araçtır.İstisnai hafif Ibex 84 karbon gibi yanıltıcı olabilir mutlak güven ve kolaylıkla en zorlu arazi kolları. Bridge teknolojisinin Tubelite Woodcore ile birleştirilmesi,güç, geri tepme ve en iyi ağırlık / performans oranıyla güçlü bir kayak bölümünde. Kayağın benzersiz şekli karın tepeye yapışmasını önler, bu da artık yokuş yukarı kar sürüklemek anlamına gelmez! Dağ rocker, yumuşak havalarda yükselirken yeterli miktarda yüzer ve kar koşulları ne olursa olsun, aşağı inerken şarj ederken güven verir.


En zorlu dağların üstünü fethetmek için mükemmel sürüş özelliklerine sahip kayaklar arayan, kayak turu arayanlar için ileri düzeyde uzman kayakçılara önerilir!


Sidecut: (170 cm) 120-84-105


Yarıçap: (170 cm) 19 / 18m


Özellikleri:

* Mountain Rocker profilinde, daha iyi yüzerlik, daha kolay dönüş başlatma ve çeşitli kar koşullarında çok yönlülük için orta uç ve kuyruk rocker özelliği bulunur.Ayakta ılımlı miktarda kamber ile birleştirilen Mountain Rocker, bakımlı yamaçlarda da büyük hassasiyet ve stabilite sunar.


* Köprü teknolojisi, Elan'ın Adventure serisi tur kayağı kayaklarının ağırlığını azaltan ve performansını artıran benzersiz bir tasarımdır.Ultra-ince şekilli ahşap çekirdek, burulma dengesi ve kenarlara üstün güç aktarımı sağlamak için uçtan kuyruğa köprü ekleriyle güçlendirilmiştir.


* TubeLite Ağaç Çekirdeği- oluşturmak için iki süper hafif Karbon tüpü hafif lamine ahşap bir çekirdeğe yerleştirilir.Çapı 5 mm ve içi oyuk olarak ölçülen bu borular, yan kesimin arkını takip ederek kayak uzunluğu boyunca ilerler.Çekirdeğin malzeme azalmasına izin verirken, bükülme stabilitesi ve güçlü toparlanma sağlarlar.Sonuç, inanılmaz hafif tepki ve kararlılıktır.


* Bir Fiberglas donatıpattern ex modelini optimize eder ve kayakların burulma sertliğini arttırır.Lifler kayak çekirdeğinin üstüne veya altına yerleştirilir ve kayakın yapısal bütünlüğünü iyileştirir.


* Buhar Ucu uçları, kayak çekirdeğinin uç ve kuyruk bölgesine entegre edilmiş gelişmiş kompozitlerdir. Bu kesici uçlar ağırlığı ve titreşimi azaltır, kararlılığı önemli ölçüde artırır ve en zorlu koşullarda bile yumuşak bir sürüş sağlar.


* Macera serisi kayaklar da CYA plaka bağlama montaj paspası, tüm ticari bağlamalarla uyumludur ve güvenli ve güvenli montaj için alüminyumla güçlendirilmiştir.


Benzer Ürünler
X