Benzer Ürünler
Elan Amphıbıo 12 TI Kayak + ELS 11.0 Shıft Bağlama

Elan Amphıbıo 12 TI Kayak + ELS 11.0 Shıft Bağlama (XB3BPD16STD)

Marka : Elan
Tedarikçi : Kar Spor
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺3.211,86  + KDV
İndirimli : ₺2.248,31  + KDV
KDV Dahil : ₺2.653,00
₺240,27 'den başlayan taksitlerle

Elan Amphıbıo 12 TI Kayak + ELS 11.0 Shıft Bağlama


 

* Uzunlukları:152 cm , 160 cm , 168 cm , 176 cm


* Çapları: 11.8 13.3 14.9 16.5


* Boyutları: 125 - 78 - 107


* Kullanım Alanı:Pist


*Yetenek seviyesi:Profesyonel - Uzman


* Kullanım alanı:%80 Pist , %20 Pist dışı


* Profil yapısı: Amphibio teknolojisi;Rocker ve Camber profilleri birleştirerek üretilen benzersiz teknolojik yeniliktir. Daha kolay dönüşler için Rockered dış kenarı ile iç kenar bombeye özelliğe sahip olup sağ ve sol ayak için özel olarak dizayn edilmiştir.


* Kullanılan Teknolojiler:Amphibio 4D Teknolojisi, RST Sidewall, Power Woodcore, Dual Shaped Tİ


* Rocker Yapısı:Amphibio 4D Teknolojisi;4D boyutlu teknoloji ile dizayn edilen Elan Amphibio 14 Fusıon TI kayaklar uyum içinde sistematik olarak tasarlanmış olup performansınızı artırmaya imkân sunmaktadır. Ekstra tutuş sergilemenize, ultra dönüş kolaylığı sunan ve tüm kar kar koşullarında istenilen hızda ve arazi yapısında sürüş keyfi sunmaktadır.


* RST Sidewall:RST Dikey yan duvar tekniği, kayağın ön burun ve kuyruğuna yüksek hızlarda ücün doğrudan yan duvarlar ile transferini sağlamaktadır, optimum kenar tutuşu sağlar.


* Power Woodcore:Güçlü Sentetik Woodcore, Dikey sentetik çekirdek içindeki güç çerçevesini oluşturan laminat ile bağlantılı ahşap stringerı oluşmaktadır.Güç çerçevesi gelişmiş yanıt ile birlikte yüksek burulmayı stabilize eder.Ayrıca bu yapı ön uç ve kuyruk bölgesinde daha iyi kenar tutuşu üretir.

 

* Dual Shaped Tİ:Yüksek performanslı geniş kayaklar için özel olarak tasarlanmış platformdur ve hafif yapıya sahiptir.Kayak boyunca uygulanan Karbon lifler geniş kayakların için gerekli yapı olup, dönüşlerde yumuşak dönüşler sağlar. Kullanılan Titanyum katman kenar tutuş kontrolünü geliştirir.


* Sistem yapısı: Power Shıft;Power Shıft sistemi serbest plakalı tasarımı ile tamamen entegre kayak ciltlidir. Benzersiz Power Edge kaldırıcıları, bağlamadan kenara kadar doğrudan güç aktarımı sağlar ve dönüş sırasında ultra konfor ve kolaylık sunmaktadır. Plakanın uç noktaları sayesinde titreşimi absorbe ederek konfor sunmaktadır.

X