Benzer Ürünler
Dalbello Panterra 120 GW Kayak Ayakkabısı

Dalbello Panterra 120 GW Kayak Ayakkabısı (D1806002DAL1)

Marka : Dalbello
Tedarikçi : Kar Spor
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺2.768,52  + KDV
İndirimli : ₺1.937,96  + KDV
KDV Dahil : ₺2.093,00
₺248,60 'den başlayan taksitlerle
Dalbello Panterra 120 GW Erkek Kayak Ayakkabısı

 
* Konfor ve performans birleşik. Önceden düzenlenmiş GripWalk (yürüyüş modu) özellikli Panterra 120 GW (yürüyüş modu), sportif ve deneyimli kayakçılar için mükemmel güç aktarımı ve kişisel ayar seçenekleri isteyen orta esneklik sunar.
 
* Gelecek sezondaki yenilikler Power Cage tasarımının entegrasyonu.
 
* Frezeleme örtü teknolojisi, dış kabuk üzerinde mükemmel bir güç dağılımı ve herhangi bir stabiliteye önem vermeden ağırlık azaltma sağlar.
 
* Ayrıca değişken rampa açısı ve eğme sistemi ile uyarlanabilir yaka tasarımı da yenidir. Bu, kişisel gereksinimlerinize ilave bir ayar yapılmasına izin verir ve aynı zamanda güç aktarımını iyileştirir.
 
* Hattaki diğer tüm Panterra botları gibi 120, GripWalk ve 50 ° kayak / yürüyüş hareket aralığı sayesinde mükemmel aşınma konforu sunar.
 
* MyFit, kişiselleştirilmiş bir uyum için IF Comp astarını ayrı ayrı ayarlamayı sağlar. 3 parçalı mimarisi ile iyi onaylanmış Cabrio tasarımına sahiptir ve basınç emmesi ve tutması ile sabit bir esneklik sağlar. 3D Kavrama * Dokusunun kullanımı Panterra hattını özellikle sağlam kılar.
 
* IF Liner, Anında Sızdırmaz Astar anlamına gelir ve bunun için tam anlamıyla durur - ilk adımda anında uyum! Ek olarak, tüm IF gömlekleri belirli bir alanda (modele bağlı olarak% 40 - 80) yalnızca 4 dakikalık bir ısıtmada mükemmel bir hafıza etkisi ile hassas ve bireysel bir donanıma ulaşmak için şekillendirilebilir.
 
* Dalbello kayak botları koleksiyonunun% 90'ında mevcut olan yürüyüş konforu ve kayak performansı için yeni tek bağlama sistemi
 
* GripWalk, rocker profilli yeni bir ko-polimer taban içerir. Dışbükey şekil ve kauçuğun yivli sırtı, çok fazla yürüyüş konforu sağlar ve daha iyi bir kavrama sağlar. GripWalk (yürüyüş modu) tabanı, Dalbello önyükleme koleksiyonunun% 90'ı için tasarlanmış mükemmel ayar parçalarıdır ve GripWalk (yürüyüş modu) bağlamalarında yükseklik ayarı gerektirmez.
 
* Cabrio tasarımı, pürüzsüz ve aşamalı esnekliği optimize ederken ayağı ve alt ayağı rahatça sabitleyen 3 parçalı bir yapıdır - kabuk / manşet / dil. Dalbello'nun Cabrio modelleri, elinizden gelenin en iyisini yapabilmeniz için en yüksek performansı sunuyor.
 
* Standart konstrüksiyon çizme tasarımlarından yaklaşık 5 cm daha alçak monte edilmiş menteşe noktalarına sahip yüksek kaldıraçlı manşet grubu
 
* Bot manşetinin kayakçının bacaklarının doğal anatomik hareketini daha kolay takip etmesini sağlar, çünkü daha uzun bir ileri ve geri menteşe hareketi aralığı vardır. Daha verimli yürüyüş ve kayma için. Daha az enerji ile daha fazla güç ve kontrol.
 
* GripWalk (yürüyüş modu) tabanlarını satış sonrası aksesuar olarak monte etme seçeneği ile birlikte geliyor. GripWalk (yürüyüş modu) tabanı daha iyi tutuş, mükemmel yürüyüş rahatlığı sağlar ve yükseklik ayarı yapmadan GripWalk (yürüyüş modu)  ciltlemesiyle mükemmel çalışır
 
* Dynalink topuk tutma, esnek bir şekilde etkin bir şekilde ayak kaymasını, topuk kaldırmayı ve çizme kabuğu bozulmasını en aza indiren bağımsız olarak çalışan bir topuk / toplayıcı kapatma düzeneğidir.
ayak bileği kapatma düzeneği
 
* Modüler arka bagaj manşonu spoiler bagaj manşetini çeşitli alt bacak şekillerine uyarlar. Spoiler Kayakçıların arka kaf yüksekliğini artırmalarına izin verir, arka destek ekler ve yalın değerini değiştirir
 
* Mikro Tokalar : Kayakçıların daha hassas bir şekilde oturması için tam olarak "ince ayar” yapmalarına izin verir.


X