Dalbello DS MX 90 GW Kayak Ayakkabısı

Dalbello DS MX 90 GW Kayak Ayakkabısı (D1805003DAL4)

Marka : Dalbello
Tedarikçi : Kar Spor
Dalbello DS MX 90 GW Kayak Ayakkabısı

 
 
* DS MX 90'ın (GW (yürüyüş modu)) yapısı kolay açma / kapama rahatlığı ile birlikte güç ve kontrol sağlar.
 
* Hiper ışık malzemesi ağırlığı azaltır, alüminyum tokaları ve TF spor astarı basınç noktaları olmadan hassas bağlantı sağlar.
 
* Büyük çaba sarf etmeden, ancak büyük rahatlıkla becerilerini geliştirmek isteyen kayakçılar için mükemmel bir seçim. Önceden monte edilmiş GripWalk (yürüyüş modu) tabanıyla veya güçlendirme için GripWalk (yürüyüş modu) Seçeneği ile birlikte kullanılabilir.
 
* Kontur 4, kritik kritik noktalarda ince "konfor bölgeleri” oluşturur: ayak bileği, topuk, 5. metatarsal ve naviküler. Bu 4 noktada, iç alt kabuğun içine kalıplanmış kabartma konturları, yakın ve doğru bir uyum sağlar ve kabuk modifikasyonlarına duyulan ihtiyacı en aza indirir.
 
* GripWalk (yürüyüş modu), rocker profilli yeni bir ko-polimer taban içerir. Dışbükey şekil ve kauçuğun yivli sırtı, çok fazla yürüyüş konforu sağlar ve daha iyi bir kavrama sağlar.
 GripWalk (yürüyüş modu) tabanı, Dalbello önyükleme koleksiyonunun% 90'ı için tasarlanmış mükemmel ayar parçalarıdır ve GripWalk (yürüyüş modu) bağlamalarında yükseklik ayarı gerektirmez.
 
* TRUFIT iç botları% 100 önceden şekillendirilmiştir ve kutudan çıkar çıkmaz deneme ve kayak yapmaya hazırdır! Ultralon köpük zamanla ayağa otomatik olarak gelecek, destekleyici ve esnek bir basınca duyarlı fit malzemedir. İstenirse topuk ve ayak bileği cebini kişiselleştirmek için TruFit astarları 10 dakikada ısıyla kalıplanabilir. Trufit Sport'un astarı, yüksek performans uyumu ile azaltılmış bir hacme sahiptir.

* GripWalk (yürüyüş modu) , rocker profilli yeni bir ko-polimer taban içerir. Dışbükey şekil ve kauçuğun yivli sırtı, çok fazla yürüyüş konforu sağlar ve daha iyi bir kavrama sağlar.
 GripWalk (yürüyüş modu) tabanı, Dalbello önyükleme koleksiyonunun% 90'ı için tasarlanmış mükemmel ayar parçalarıdır ve GripWalk (yürüyüş modu) bağlamalarında yükseklik ayarı gerektirmez.

* Uzun çizme tabanı aşınması için dayanıklı yüksek durometreli poliüretan bileşik toe ve topuklu ayakkabılar.

* Tüm koleksiyonlarda ergonomik olarak kolay kullanım için tasarlanmış güçlü ve hafif alüminyum tokalar bulunur.

* Kayakçıların daha hassas bir şekilde oturması için tam olarak "ince ayar” yapmalarına izin verir.

Benzer Ürünler
X