Benzer Ürünler
Dalbello DS AX 90 Kayak Ayakkabısı

Dalbello DS AX 90 Kayak Ayakkabısı (D1804003DAL2)

Marka : Dalbello
Tedarikçi : Kar Spor
Fiyat : ₺1.750,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.890,00
₺224,49 'den başlayan taksitlerle
Dalbello DS AX 90 Kayak Ayakkabısı

 
 
* En yeni POWERCAGE yapısıyla birleştirilen eşsiz bir malzeme karışımı, DS AX 90'ı teknik olarak fiyat kategorisindeki en gelişmiş botlardan biri yapıyor.
 
* Sürüş ve kullanım rahatlığı, performans ve doğrudan güç aktarımı arasında mükemmel bir kombinasyon sunar. Daha geniş ayaklara sahip gelişmiş kayakçılar, adım atma konforunu ve acı ve yorulmadan kayak günlerini keyifle geçirmenizi sağlayan formda.
 
* My Fit teknolojisi sayesinde, mükemmel özel montaj için gerekirse hem astar hem de kabuk ısıl kalıplanabilir. GripWalk seçeneği, rahat yürüyüş konforu ve daha fazla tutuş için topuk ve ayak tabanının değişimini sağlar.
 
* Kontur 4, kritik kritik noktalarda ince "konfor bölgeleri” oluşturur: ayak bileği, topuk, 5. metatarsal ve naviküler. Bu 4 noktada, iç alt kabuğun içine kalıplanmış kabartma konturları, yakın ve doğru bir uyum sağlar ve kabuk modifikasyonlarına duyulan ihtiyacı en aza indirir.
 
* GripWalk, rocker profilli yeni bir ko-polimer taban içerir. Dışbükey şekil ve kauçuğun yivli sırtı, çok fazla yürüyüş konforu sağlar ve daha iyi bir kavrama sağlar.
 
* GripWalk tabanı, Dalbello önyükleme koleksiyonunun% 90'ı için tasarlanmış mükemmel ayar parçalarıdır ve GripWalk bağlamalarında yükseklik ayarı gerektirmez.
 
 * Uzun çizme tabanı aşınması için dayanıklı yüksek durometreli poliüretan bileşik toe ve topuklu ayakkabılar.
 
* Tüm koleksiyonlarda ergonomik olarak kolay kullanım için tasarlanmış güçlü ve hafif alüminyum tokalar bulunur.

* Kayakçıların daha hassas bir şekilde oturması için tam olarak "ince ayar” yapmalarına izin verir.


X