Dalbello CX 3.0 Çocuk Kayak Ayakkabısı

Dalbello CX 3.0 Çocuk Kayak Ayakkabısı (DCX3J7DAL7)

Marka : Dalbello
Tedarikçi : Kar Spor
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺638,89  + KDV
İndirimli : ₺447,13  + KDV
KDV Dahil : ₺482,90
₺57,36 'den başlayan taksitlerle
Dalbello CX 3.0 Çocuk Kayak Ayakkabısı

 
* Çocukların sıcaklık, konfor ve performansın tadını çıkarırken kayaklarını geliştirmelerine yardımcı olmak için geliştirilen CX modellerinin giymesi ve çıkarması çok kolaydır ve bir sonraki seviyeye geçmek için mükemmel bir form ve esnekliğe sahiptir.
 
* CX 3.0, 3 tokalı kapatma sistemine sahiptir. GripWalk Junior Seçeneği nedeniyle, çocukların yürüme konforu çok daha yüksek olmaktadır.
 
* Cabrio tasarımı, pürüzsüz ve aşamalı esnekliği optimize ederken ayağı ve alt ayağı rahatça sabitleyen 3 parçalı bir yapıdır - kabuk / manşet / dil. Dalbello'nun Cabrio modelleri, elinizden gelenin en iyisini yapabilmeniz için en yüksek performansı sunuyor.
 
* Dynalink topuk tutma, esnek bir şekilde etkin bir şekilde ayak kaymasını, topuk kaldırmayı ve çizme kabuğu bozulmasını en aza indiren bağımsız olarak çalışan bir topuk / toplayıcı kapatma düzeneğidir.
 
* Bağımsız çalışan topuk ayak bileği kapatma düzeneği  
 
* Tokalar, oturumu geliştirmek için ayarlanabilir. Makro ayarlaması tüm tokanın konumunu değiştirmenizi sağlar. Mikro ayar ile daha uzun veya daha kısa yapmak için tokayı bükebilirsiniz.
* Supercomfort iç botları, kutudan en iyi şekilde oturana ve en iyi sıcaklığa ve rahat bir yastıklamaya uyum sağlamak için tasarlanmıştır.
 
* Uzun çizme tabanı aşınması için dayanıklı yüksek durometreli poliüretan bileşik toe ve topuklu ayakkabılar.
 
* Ön ayak kapatma tokası (ayak başının üstünde) yandan değil, bagaj kapağının üstünü kapatmak için ters çevrilir. Üst kapak konumlandırma, ray kızakları, taşlamalar, düşmeler ve geçişler sırasında toka kırılmalarını ve bükülmelerini önler.

Cinsiyet
Çocuk
Benzer Ürünler
X